Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti tudtok vezetni kocsit...

Ti tudtok vezetni kocsit (B-kategória) 12-14 év közöttiek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy még sokan tudnaké vezetni kocsit!

2014. jún. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki el tud indulni, berakni kettesbe, megfordulni, tolatni, mindezt egy tök üres placcon, az nem jelenti hogy tud is vezetni.

Ha forgalomban tud balesetmentesen közlekedni, másokat nem veszélyeztetve, a kreszt betartva, akkor tud vezetni valaki.

2014. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugyebár közterületen autót 17 év alatt Magyarországon tilos vezetni. Így ilyen értelemben nem tudtam vezetni annó 14 évesen.

De ki/beállni a garázsból, garázsba az utcai kapuig, megfordulni az udvarban, ilyeneket meg tudtam csinálni.

2014. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor annyi idős voltam tudtam, földúton simán elvezettem, forgalomba is ment volna, mert sokat motoroztam... ( Persze nem azt jelenti hogy beültem a kocsiba és zutty neki.. )
2014. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!