Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vehetnék vicces rendszámtá...

Hol vehetnék vicces rendszámtáblát?

Figyelt kérdés
Esetleg hol csináltathatnék egyedi feliratút?
2010. jan. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, de én ugy tudom, hogy (legalábbis régebben) a határon a vámosok csináltak a faternak egy egyedit

most nem tom hol kell.

De búcsúba, meg ilyen bazárokba lehet kapni...

2010. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Pólusba westendbe dunaplázában láttam ilyeneket.
2010. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én Debrecenben majdnem minden benzinkútnál látok ilyeneket. A Shelleknél pl. van egy csomó tábla, rendszámtábla, matrica, felirat, stb.

Egyedit meg gondolom csinálnak az olyan boltosok, akik nyomtatással foglalkoznak (pólók, bögrék, naptárak, poszterek, izébizék, stb.).

2010. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazából valami Webáruházra gondoltam!Kicsi babám van itthon ,nem nagyon tudok kimozdulni, és vidéki vagyok, így a főváros tuti kilőve!
2010. jan. 2. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne rakj fel ilyet, szerintem tahóság..


Kőszegen van egy fehér kombi zsiguli majdszét rohad de hátul ottvan hogy a "Porschém otthon van"


Meg egy zöld Seat hátulján virít, hogy "szingli vagyok"

Egyszer úgy odamennék vmi extraerős alkoholos filccel és ráírnám hogy AZIS MARADSZ B4ZDMEG :DDD

2010. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem kimondottan ilyen poénosnak tűnő tábla kellene hanem névvel ellátott, az egyik tolókocsis ismerősömnek lenne a kerekesszékére!De köszi a felvilágosítást!
2010. jan. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!