Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megállt a dugó a hengerbe?

Megállt a dugó a hengerbe?

Figyelt kérdés

50-es 2 ütemű karbis robogó.Előzményei: hidegen indításnál csikorgott élesen, amíg nagyjából be nem melegedett, ezt már kb 1 hete csinálta minden hidegindításnál.

most pedig kb 30-as tempónál 1/4 gáznál elment az ereje és egyből le is fulladt, aztán csak gázzal lehetett indítani kb 3-4 rúgásra indult be, aztán már alig tudott megmoccanni nem pörgött fel csak alig-alig, meg alapjáraton lefullad, folyton húzni kellett a gázt neki, kb 1 perc futás után ismét jelentkezik a hiba, és azzal a kerregéssel le is áll. Tolásnál nem ad semmilyen különös hangot.



2014. jún. 10. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
remélem igen
2014. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Működik az az olajadagoló? Rendesen?
2014. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt még nem néztem meg, azért köszönöm. Megy a zöld pacsi!

első válaszadó nem értem miért kell a birka magyar mentalitást reklámozni az oldalon, azért köszönöm hogy írtál.

2014. jún. 10. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mostmár hiába nézed meg a különolajzást.Szerintem itt kompresszió hiány van. Hengert le kellene húzni és ott máris látod,hogy nincsenek e tapadás vagy húzás nyomok a hengeren vagy épp el nem tört a gyűrű.
2014. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem, köszönöm a választ
2014. jún. 10. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első válaszoló is épp a magyar mentalitásra célzott, hogy amíg meg nem áll hajtjuk, kerreg csattog nyikorog le van szarva, majd ha megáll teljesen pánikba esünk, és amikor kiderül mennyibe fog kerülni szidjuk a gyártó anyját, hogy miért nem elpusztíthatatlan a gép karbantartás nélkül...
2014. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ahol nincs tömegközlekedés, és van egy robogóm és annyi, ott rá voltam kényszerülve hogy járjak vele, de a 30-as tempó 1/4 gázadással nem tudom mennyire öli meg, egyébként nem anyázok meg szidok senkit hanem összeszedem rá a zsét és veszek alkatrészt, amikor vásároltam akkor tudtam mivel jár, csak kíváncsi voltam hogy mi a baja. De ha ennyire nehéz normálisan válaszolni, akkor ne írjon. Nem provokatív a kérdés, és ha nem segít szívesen akkor ne segítsen ilyen egyszerű. Nem kell mellett döngetni hogy, haha remélem jól meghalsz meg stb.

Azért köszönöm neked is a hasznos, építő jellegű hozzászólást, az oldal nem csodálom hogy olyan amilyen, a te és hozzád hasonló válaszadók miatt.

2014. jún. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!