Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Misi0023 kérdése:

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az első autóvételem előtt állok és szeretnék a lehető legjobban választani ezért szeretnék sok véleményt meghallgatni.

A kritériumok:

-max 1.800.000 Ft értékben

-lehetőleg benzines legyen, hosszú távokra csak ritkán mennék vele

-fő szempont a kevés kilométer és viszonylag fiatal legyen

-olyan motorral kéne ami azért a megbízhatóbbak közé tartozik és 90-100 ló fölött legyen

-annyira kicsi autót sem szeretnék


Viszonyítási alapként a 308-as peugeotokkal szemezgetek, ebben a méretben gondolkodom, nem vagyok audi meg bmw párti...


2014. jún. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"-fő szempont a kevés kilométer és viszonylag fiatal legyen"


Ezt most felejtsd el. Az autónak az állapota számít, nem az hogy milyen idős vagy hogy mennyit mentek vele. Lehet kevés a km benne, de ha az előző tulajt nem érdekelték a szervizek akkor te fogsz motorgenerált csinálni rajta. Mellesleg pont az ilyen vásárlók miatt tekerik vissza az óráját az autónak. Tehát az állapot, karbantartottság, megbízható előélet legyen az elsődleges.


Én ennyiért Corollát, Astrát, Civicet, Golfot, Focust, néznék, ilyen sorrendben.

2014. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, Toyota Corolla vagy Auris 1.6-os motorral (125LE)
2014. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

'-fő szempont a kevés kilométer és viszonylag fiatal legyen'


na ehhez az 1.8M kisse keves lesz. masfelol: peugeot mint megbizhato? picit el vagy tevedve... :)


Egyebkent meg Toyota Corolla. Ennyi penzert egeszen hasznalhato darabokat is lehet kapni, nyilvan nem 2-3 eves es max 40e km-t futottakat.

2014. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A peugeotot csak méretreferenciának írtam.

Korban 6-7 éveseket nézegettem, futott km-ben meg 100-150 ezer körül. Tehát nem akarok a semmiből új autót venni. Ellenben a corolláknál a 200-250 ezres kilométer még elfogadható a 2007-8 as modelleknél?

2014. jún. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!