Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 4 1.9 pd tdi-ről...

Vw golf 4 1.9 pd tdi-ről vélemény? Sok gond van vele? 430 ezer km-t futott

Figyelt kérdés
vw, 1.9 pd tdi

2014. jún. 4. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb barátomnak van ilyenje, szerencsétlen már a fél életét ráköltötte, állandóan valami baja van.


Van egy 1.6-os benzines Golf is a családjukban, az rendben van, megbízható.

2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
430 ezer? Ezt most komolyan kérdezed már túlhajtották bőven. Szerintem is vegyél 1.6 benzint. 100 ló körüli és még az a fránya turbó sincs benne. :D
2014. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
430 azért az már egy picit még akkor is sok ha jól karbantartották, meg ez a pdtdi amúgy sem egy jól eltalált szerkezet...
2014. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából nincs sok gond vele, ha kifogsz egy jó példányt, akkor semmi bajod nem lesz vele, 5 litert eszik, és jól is megyen. A km sem sok.
2014. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az 1.6 benzines nem eszik sokat?
2014. jún. 4. 21:21
 6/10 A kérdező kommentje:
És a tdi is macerás?
2014. jún. 4. 21:33
 7/10 VarMa ***** válasza:

430e km...

MIndenki elfelejti hogy ez egy realis futas teljesitmeny egy ilyen koru dizel autoban...

1.9 Pd-kel nem volt sok gond, ha normalisan volt szervizelve es normalis gazolaj kapott. A PD mar nem szereti tulsagosan az okosba beszerzett gazolajat...

Sajat tapasztalatom szerint nagyon jo es stabil auto, van hozza bontott es utangyartott alkatresz boven.

Nekem volt szerencsem ulni egy IV-es golfban amiben 1millio 50ezer km volt es gond nelkul indult barmikor. Elso tulajos volt az auto, europat jarta vele az ember es ez ido alatt egy turbo felujitasa volt(a fogyo,kopo alkatreszeken kivul, vezerles csere 10x, kuplung 3x, olaj pedig minden 10e km utan) ami szerintem nem rossz. Tudom ez eleg szelsoseges esett de van ilyen is...

Egyebkent a PD-t jobb konstrukcionak tartom mint az ujabb kozos nyomocsoves dizeleket, de ez az en velemenyem....

2014. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igy van, a PD a maga idejében is jobb volt a CR-es társainál, egyetlen hátránya, hogy hangosabb volt, de hogy hamarabb tönkremegy a PD, mint a CR, azt ne mondja senki, mert nem igaz, és a CR javitása sem olcsóbb semmivel, mint a PD javitása...
2014. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyèmben 680 ezer van pdtdi passat. Teszi a dolgàt hiba nélkül.
2014. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 eve van PDTDI Golfom a motornak semmi baja nem volt teszia dolgat, gond nelkul, az a fontos, hogy egy megkimelt autot veszel.
2014. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!