Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell ahhoz, hogy személyi...

Mi kell ahhoz, hogy személyi sofőr lehessek?

Figyelt kérdés
A szerencsén és a saját autón kívül.. Vagy úgy is kérdezhetném, hogy mivel lehet "megtuningolni" a B kategóriás jogosítványt? Lassan 10 éve van jogsim, kb 2 éve próbálok elhelyezkedni sofőrként. B kategória mellé mit lehetne még "letenni" ahhoz, hogy legalább annyit mondjanak, hogy tényleg minden feltétel adott. Gondolok itt a PÁV-okra, ADR-re, ilyesmi..
2014. jún. 3. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nő vagy akkor csak és kizárólag úgy ha valami ismerős benyom valahová.

Nekem is már egy jó ideje van B-s jogsim, pluszban C, D, E, saját autó (igaz csak személy), egyetemi végzettségem, idegen nyelv ismeret, külföldön is szerzett vezetési tapasztalat, stb.

De mindig jön a kőkorszaki duma, hogy: "Jaj, hát elsősorban férfiak jelentkezését várjuk!" meg még 10 oldalon keresztül sorolhatnám a kifogásokat.


Ha pasi vagy, akkor peches vagy és kész.

2014. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját autó nem feltétlenül kell. Aki alkalmaz egy sofőrt annak általában van egy komoly cége vagy annyi pénze hogy vesz egy autót amiben hátul kényelmesen elvan.


PÁV mindenképp. Ami még sokat dobhat az egy komolyabb vezetéstechnikai tréning. Egy komolyabbért 100 ezret is elkérhetnek, de ha azt elvégzed akkor kapsz egy papírt hogy te ilyet is tudsz. Ami elég jó pedigré.

Egy példa: [link]

2014. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy protekció! sajnos!!!
2014. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon szerintem ez eléggé felejtős dolog..ahány van az is mind ismeretség stb.. szóval amúgy sem pénzzel telt ország hogy mindenhol találni ilyen munkát..
2014. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez világos.. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi mindent tudnék a B jogsi mellé letenni. Minden lehetőség érdekel.

Köszi az eddig infókat, de még várom a válaszokat! (Amúgy 28 éves férfi vagyok)

2014. jún. 3. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeretség. Akinek személyi sofőr kell az full gazdag vagy/és valami necces maffiózó. Mindkettőnek teljesen megbízható ember kell ,nehogy aztán a sofőr legyen az első aki kirabolja, vagy segédkezzen a kirablásában ,titkainak kiadásában. Szóval ilyet nem adnak fel hirdetésben.
2014. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!