Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet még ladához koppány...

Lehet még ladához koppány kipufogódobot szerezni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam: [link]

Ez olyan lehet?

Ha jól tudom, akkor Koppányhoz az utóbbi időkben Parragh néven lehetett hozzájutni, ez viszont Paragi.



2014. jún. 3. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyet?
2014. jún. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Főleg a teljesítmény miatt.
2014. jún. 4. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? És hogy lesz ettől teljesítmény?
2014. jún. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Had ne kelljen leírnom, hogy miben tér el az eredetitől és ennek mi a következménye...
2014. jún. 5. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, nincsenek benne lamellák amik megtörik, lassítják a gáz útját. Csak ha megmaradnak a középső dobok semmit nem érsz vele. Egy komplett sport rendszer hoz 5-7%-ot. Na most a te koppány végdobod egyedül egy széria motoron jelentene is vagy 0.5Le-t. Arról nem is beszélve, hogy nagyon szar hangja van. Sokkal tartósabb és szebb hangú dobok vannak már nála.
2014. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt el felejtettem leírni, hogy már csak a hátsó dob hiányzik a "készletből". Középső dob már ott hever a garázsba és addig nem akarom felrakni, míg nincs hozzá rendes hátsó.

Komplett szettre nincs szükségem, csak hátsóra. Innen ugrott be a koppány.

2014. jún. 6. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Inkább itt nézz szét! Ladákhoz is csinálnak mindent. Megbeszélés kérdése az egész. Olyan anyagból amilyenből akarod és a hangja és szép. Bár a kipufogó hangja nagyban függ a motortól is.

2014. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azoknak olyan, hogy is mondjam, repettfazék hangjuk volt. :)
2014. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!