Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe karburátorban...

Kefir15 kérdése:

Simson Schwalbe karburátorban valószínűleg el van dugulva a fő fúvóka, nem indul, nem kap benzint. Nincs itthon kompresszor, valamilyen más módon ki lehet takarítani a főfúvókát?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 11:11
 1/3 kata kata ***** válasza:
Esetleg egy kerékpár pumpa is megteszi.Ha nincs más.
2014. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most ha a főfúvóka van eldugulva, akkor még be kéne indulnia alapjáraton.

Egyébként én nem láttam még igazán eldugult főfúvókát amihez ne lenne elég az ha szájjal belefújsz, de egy biciklipumpa már biztos elég. Ha sokat állt a motor és a karbiba belerohadt a benzin, akkor valami lágy anyagú tárggyal ki kell vakarászni a mocskot pl. fogpiszkálóval.

2014. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LEgvégső estben valamivel kipiszkálni. Sokaktól hallottam hogy szétbontott bovden egy szálával kell pucolni. Na ezt NE csináld! totális baromság. Persze hatékony, de a fúvókát is tönkre teszi.

Ami viszont használható az pl a damil. Fúvókában, járatokban nem tesz kárt. Vagy esetleg amit előttem írtak, a fogpiszkáló. De ez csak nagyobb járatokban használható (és azért az esetek többségében nem az tömődik el)

Valamint lehet kapni boltban porpisztoly sprayt. Az is hasznos lehet.

Vagy féktisztító. Fúvókához nyomod és azzal is szépen át lehet pucolni.

Persze egyik sem olyan olcsó, de egyszer megveszed az elég sokáig elég.

2014. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!