Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdtem az autó jogosítványt...

Elkezdtem az autó jogosítványt, csak a városi van vissza, azonban elkaptak a rendőrök miközben kipróbáltam a haverom 50 cc-s robogóját, helyszíni bírság, illetve eltiltás a jogosítványtól, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Az van, hogy levizsgázhatsz városi vezetésből is, csak nem kapsz majd jogosítványt!


Hogy lehetsz ennyire hülye?

2014. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Illetve a jogsit megkapod, de azonnal le is kell adnod, és onnan kezdődik az eltiltás.
2014. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

"helyszíni bírság, illetve eltiltás a jogosítványtól"


Húha, ilyent még nem láttam! Beszkennelnéd a határozatot?

Annyira kíváncsi vagyok, legalább egy fotót tegyél már fel!

2014. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zsebvirág ***** válasza:
45%
Ilyenkor az van barátom, hogy 2 évig nem vezethetsz és utána kezdhetsz mindent előröl. KRESZ, elsősegély, vezetések. Ha vki már sikeres forgalmi vizsgát, de még a jogsit nem kapta meg az okmányirodától és úgy kapják el akkor is bukott mindent. Ez szopacs.
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

mennyire tiltottak el...?

előző! az elsősegély az nme veszik el... de azon kívül tényleg minden ...

2014. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
 Hát barátom te egy igazi barom vagy! kb 5 hónap eltiltást kapsz, ez alatt nem szerezhetsz jogosítványt. Ahogy jó értelmezem csak a forgalmi vizsgád van hátra, akkor kicsit örülhetsz, mert a kreszvizsgád egy évig érvényes bár ebben nem vagyok biztos. Ha megkapod a határozatod, az autósiskolával vedd fel a kapcsolatot, az a legegyszerűbb.
2014. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kata kata ***** válasza:
51%
Ha ez az első eseted,akkor "csak" pénzbírságra számíthatsz.
2014. máj. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Remélhetőleg jól sittre vágnak! Aztán majd odabent 1-2 szappan lehajolás után megtanulod, hogy többet jogsi nélkül nem vezetsz!
2014. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zsebvirág ***** válasza:
25%

6.!


2 év eltiltás jár, a KRESZ pedig 2 évig jó!


Utolsó!


Akkor sittelik le, ha újra elkapják, de ha nem volt büntetve akkor max. felfüggesztés.


És a lepontozást megint csak köszönöm szépen... De az aki hülyeséget írt azt meg zölddel értékelik. Sok tudatlan!

2014. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kata kata ***** válasza:

Szerintem így akarta feltenni a kérdést.Helyszíni bírság?

Illetve eltiltás a jogosítványtól? Ilyenkor mi van? Mert mivel nem rendelkezett vezetői engedéllyel,így a helyszíni bírság nem lehetséges.Tehát szabálysértés miatt feljelentést tett a rendőr.Amit az illetékes kapitányság szabálysértési osztálya fog elbírálni.És büntetést kiszabni az elkövetőre.

2014. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!