Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor valaki friss jogosítvánnyal 19 évesen megveszi a legnagyobb BMW-t nagy köbcentis benzinmotorral?

Figyelt kérdés
kevés rutinnal, stb, de nagy BMW-be ül be, ti mire asszociáltok ha megláttok egy ilyet? nem a legujjabb BMW-re kell gondolni, hanem egy régi legnagyobb BMW-re.

2014. máj. 26. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Mit kéne? Örüljön hogy van rá pénze, a többieknek meg semmi közük hozzá.

A családi autónk egy BMW E46 320d, amikor tavaly meglett a jogsim akkor más autónk nem volt, így a BMW-vel jártam 18 évesen amikor odaadták a szüleim. Nem felvásásból mentem BMW-vel, hanem mert nem volt más.

Ha valaki meg benéz az ablakon és azt látja hogy én hajtom a 150 lovas BMW-t akkor mi köze hozzá?

2014. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

1/ vagy egy autóbolond srác, akinek ez a kedvenc kocsija és ezért mindenre képes, hogy megszerezze mielőbb...

2/ vagy egy igazi beképzelt majom, aki a kocsija méretével akar feltűnést kelteni, azzal akar elérni valamit, mutogatni magát, de egyelőre 19 évesen még csak egy régebbi modellre tellett a pénzéből.


Igazából mindegy, magánügye, amíg betartja a KRESZ-t és nem közveszélyes, addig nem zavar.

2014. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazatok van, sokaknak szúrja itt a szemét, ha valakinek nagyobb kocsija van, főleg fiatalon, és a sajátja, hogy biztos felvágásból vette, meg hogy mi szükség van akkorra nagy motoros kocsira, úgyse lehet kihasználni. sokak szerint őrültség
2014. máj. 26. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A te pénzed, azt csinálsz amit akarsz, csak ne gyilkolj le senkit az utakon!
2014. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Igaz nem BMW-t, de én is egy nagy, komoly autót vezettem rövid ideig, amikor megkaptam a jogosítványomat. Az oka az volt, hogy nem volt más autó, amit vezethettem volna. Én még ráadásul lány is vagyok, úgyhogy néztek rendesen :) Engem csak az zavart, hogy sok ismerős be is szólt. Fájt, hogy ilyen irigyek :( Pedig én sem menőztem, csak nem volt más autó a családban.

Amikor saját autóm lett, akkor egy kisebb, hozzám jobban illőt választottam, mondjuk nem mások véleménye miatt, de nekem ezzel könnyebb parkolóhelyet találni, meg felszabadultabban is vezetem, mert mégsem egy 10 milliós autó, hanem csak egy 2 milliós.

2014. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Majd kinövi.


a haverok meg nem vele mennek a Balatonra hanem az 1.6.os focusos haverral mert akkor marad pénz piára is. (több 100 km távolságra igaz ez nem 30km)

2014. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én 20 leszek, első saját pénzből megvett autóm egy 98-as A4-es, igaz nem nagy motorral, csak 1600 köbcenti.

De nem érzem magam különbnek a többiektől, akik Fiattal vagy Opellal járnak, egyszerűen ez tetszett a legjobban, és ezt vettem meg.


Kevésrutinnal közelekedő, lámpánál "börnáutoló" 18 éves kispöc.sök vannak errefelé is.

Van, aki 17,5 éves, és a jogsiját megvette...

Apuci alátolta a 760i-t, és most örül a feje.

Nem igazán tud érdekelni, az vígasztal, hogy én nyugodtan alszom éjjel :)

2014. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Én asszociációm elsőre az hogy: biztos megdolgozott érte :)

Amit tudjuk hogy igazából biztos nem dolgozott meg érte.

A másik ha egy csóringer srác vesz bömöst,akkor csak sajnálom ,mert tudom hogy a gyatyája is rá fog menni és többet fogja a szerelőnél meg a garázsban tárolni minthogy menne vele.Jó gépek ezek,többnyire itthon kö csögök vezetik,tisztelet a kivételnek,és ezt nem azért írom ,mert irigykedem hanem azért mert a legtöbb majdnem balesetem az ilyen bénák miatt lett volna akik csak az egyenesben merik nyomni a gázt!

2014. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy BMW volt az első, igaz nem benzin hanem 3 literes dízel, de lehet ezt is normálisan vezetni, csak más kérdés, hogy az életkor csak papíron reális-e vagy értelem szintjén is.

Az más kérdés, mikor valaki úgy veszi meg, hogy a leglerozzantabbat, utána meg nem tudja tankolni meg szervízelni, ez megint a saját baja.

2014. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg lexarom ki mit vesz. Semmi közöm nincs hozzá. Ha neki van rá keret és azt szeretne, hát vegyen.
2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!