Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell a Volkswagen Sharan...

Hogy kell a Volkswagen Sharan (98-as modell) gyári kulcsát tanítani-hozzáprogramozni az autóhoz?

Figyelt kérdés
Most vettem egy németből behozott Sharant, és csak kulccsal nyit-zár. A távirányító ad jelet, azt már megnéztem, csak az autó nem veszi. Mikor kipróbáltam, még jó volt, de új akksi került bele, és-gondolom amiatt-most nem működik. A kezelési könyv meg németül van, azt nem értem. Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni.

2014. máj. 23. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt dobta a google:

VW/AUDI/SEAT/SKODATávirányítóprogramozása

1. Kapcsold a gyújtást ON állásba és hagyd benn a kulcsot.2. Egy második kulccsal mechanikusan zárd be a jármû¬vet a sofõ¬r ajtajánál.3. A távirányítón nyomd meg az UNLOCK gombot egyszer, és a duda egyszermegszólal.4. Várj 6 mp-et és nyomd meg az UNLOCK gombot egyszer, hogy aktiváld a kódolásifolyamatot. A távirányító most programozva van.

Megjegyzés:

További távirányítók programozásánál ugyanez a folyamat, kivéve, hogy azUNLOCK gombot 2.3, illetve 4-szer nyomd meg a különbözõ¤távirányítóknál.Például: Ha 2 távirányítót programozol, nyomd meg az UNLOCK gombot 2-szer 1 mp-esidõëközökkel, így kell ismételni 3. és 4. távirányítónál.5. Kapcsold a gyújtást OFF állásba.6. Vedd ki a kulcsot a gyújtáskapcsolóból és ellenõRrizd a mûRködést.7. A kódolási folyamat 4 távirányítóig ismételhetõw.8. A gyújtáskapcsolót OFF állásba kell kapcsolni két távirányító programozása közben.

Távirányítótörlése

1. Gyújtáskapcsoló ON állásba és hagyd a kulcsot benne.2. Egy második kulccsal mechanikusan zárd be a jármû–vet a sofõ–r ajtajánál.3. Nyomd meg a távirányító UNLOCK gombját 5-ször 1 mp-es idõàintervallumokkal. Arövid dudaszót hallasz.4. Várj 6 mp-et és nyomd meg az UNLOCK gombot egyszer, hogy aktiváld amemóriatörlést.5. Kapcsold a gyújtást OFF állásba és a távirányító most törölve van

2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem működne az előző (nem fog), akkor:

[link]

3640-es hozzászólás.

2014. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem működött, kipróbáltam többször is. Ezt a lapcímet meg hiába másolom át, nem tudom megnézni a fórumon(nem értek ehhez sem). Megtennéd, hogy leírod? Előre is köszönöm.
2014. máj. 25. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolt a 2.


[link]

[link]

2014. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elem vadiúj a távirányítóban, a lámpája világít, mikor nyomom, csak nem működik.
2014. máj. 26. 11:31
 6/9 anonim válasza:
Megoldódott a probléma?
2014. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Helló srácok!

Nekem is szintén nem működik egyik kulcsom se nem tudom velük zárni a kocsit csak manuálisan.

Amikor próbáltam programozni a kulcsokat a leirtak alapján nekem nem volt rövid duda szó vagy mi a fene és a kulcsok sem működnek.Próbáltam törölni a kulcsokat az se ment.Az elemek a kulcsban újak és a kis led világit is ha megnyomok rajtuk egy gombot.Nem értem mi a fene van.Az autó egy Passat 2001-es

2015. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helló Srác!


Olvasd el a 4-es hozzászólást és ne keress dudaszót.

2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem az 1.válaszban leírtak segítségével két kulccsal sikeresen beprogramozódott.Passat 2000év 1.9tdi

2015. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!