Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi linken a szabályzó...

Az alábbi linken a szabályzó jó lenne MZ-be is?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 22. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 23:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármit betehetsz, ha be tudod kötni! Legfeljebb nem 1:1-ben kerül bele, hanem kis átalakítással...
2014. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó tudom nem minden szabályzó ugyan az ,de ez még olcsóbb is mint a magyar utángyártott :)
2014. máj. 23. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az olcsóság a lényeg, akkor építs egyet, anyagköltsége kb 800-1000ft és nagyon egyszerű megcsinálni, még sok szakértelem se kell hozzá.

12V-os : [link]


6V-os : [link]

2014. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvannak építve :) Nemrég cseréltem le.Amúgy ez az épített is egész jó,bajom még nem volt vele( a rossz alkatrészeken kívül) :)

Nem az csak hát ez amit belinkeltem ez egy kis p öcs szabályzó ...Gondolom nincsen túlbonyolítva ,MZ-hez ilyet miért nem kapni boltban? Gondolom a jawanak is hasonló elektronikája van,elképzelhető hogy jó lenne bele,bár mondjuk Én minden máshoz értek csak az elektronikához nem :)

2014. máj. 23. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a Jawa-nál figyelni kell, mert asszem valamelyik típusa pozitív földelésű, így a negítv földelésű Mz-hez nem lesz jó a szabályzó.

Amit belinkeltem kapcsolások tökéletesek, én már évek óta használom hiba nélkül, pedig magam építettem, de ha biztosra akarsz menni, akokr építs az ajánlottnál nagyobb terhelhetőségű elemeket bele, pl nem 8A hanem 10A-es diódákat, meg 0,25W helyett 0,6W ellenállásokat

2014. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!