Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milye festék oldó szerek vannak?

Milye festék oldó szerek vannak?

Figyelt kérdés
Ami nagyon fontos lenne hogy ne marja meg a gumit. Alufelnin lévő festéket akarom fémtisztára "varázsolni" Tudnátok nekem ilyen szereket mondani? A kromofág tudtommal visz mindent mint az aksisav. Lehet az spray vagy folyadék az már mind1.

2014. máj. 21. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Homokfúvás, csiszolópapír.

A gyári szinter réteggel a kromofág sem fog semmit tenni.

2014. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A homokfúvással az a bajom hogy én ezt után fel szeretném polírozni. És az nagyon sok mélyedést hagy maga után amit szintén ki kell csiszolni. A csiszolással meg úgy vagyok hogy jah...
2014. máj. 21. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

alunál nem ajánlott a homokfuvás.....

2 a kromofág az elméletileg jó, de már nem lehet sehol se venni elméletileg betiltották... :(


marad a sima csiszolópapír ( esetleg lamellás csiszolókorog)

2014. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne marja meg a gumit? mert nem akarod levenni a gumit a pucoláshoz? :O
2014. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Főzd ki trisós vízben. Az az alut fémtisztára pucolja. Csak nem szabad sokáig főzni, mert akkor meg is marja egy kicsit.


Vagy szemcseszórás megfelelő finomságú anyaggal ami az alut nem bántja.


Persze először is szedd le a gumikat!

2014. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket . Vetzem kromofagot meg lehet kapni csak mas gyarto es mas kiszereles. 0.5 L 2 ropi :/ igen kevesebb dragabb de nem akarok kinlodni. Obiba vettem ha valkinek kellene. Most mar nem folyadek hanem valami gel. Bocsi telefonrol irtam.
2014. máj. 21. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már nem ugyanaz. :D Teljesen más az összetétel, én régi kerítésről akartam leszedni vele a festéket ami már úgy is pattogzott le róla, hát még azt se szedte fel rendesen...
2014. máj. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!