Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a minarelli...

Mi a különbség a minarelli am6 és az am3 között? Mennyire megbízható az am3?

Figyelt kérdés
Robogómat cserélem valószínűleg egy Aprilia rs-re. 1998-as, minarelli am6os blokkal van szerelve. Milyen az alkatrészellátás hozzá,mennyire megbízható, stb...

2014. máj. 20. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sebesség különbség van.Az am6 6 sebességes, az am3 pedig 3.

Csak ne kínai blokkos legyen.

2014. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minarelli AM6 blokk van a váltós 50esek túlnyomó többségében, így az alkatrész ellátás nem is lehetne jobb.
2014. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég megbízható az AM6-os, de igényli, hogy szépen be legyen járatva, és be legyen rendesen melegítve a normális használat elött. Ez természetesnek hangzik, de az AM6-os nagyon szeret pörögni, söt, alacsony/középfordulatszámon nem is megy! Szóval nagy önmegtartóztatás kell hozzá, hogy reggel, indítás után ne pörgesd a csillagos égig és ne menj teligázzal. Egyébként hálás kis motor, az olajra nem háklis, nem panaszkodik, ha egyszer másfajta olajat kap, mint általában. De azért a fünyíróolajtól kíméld. A váltóval nem voltam megelégedve. Pontatlan, rosszul vannak elosztva a sebbességfokozatok, nagyon hangosak/durvák a váltások. Teszem hozzá, nekem egy kínai koppintásom volt az AM6-osról, és szupermotó volt. Lehethogy az eredetin finomabb a váltó, és az RS biztos, hogy hosszabb áttételezésü. Talán más az a váltó :) Összességében magával a motorral meg voltam elégedve, 3,23 litert fogyasztott. És élvezetes volt vele menni, tetszett a versenygokartokra hajazó felvillanyozó hangja 10 000 fölött! :)
2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!