Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen c4 picasso-n (2010)...

Citroen c4 picasso-n (2010) minek a lámpája a csomagtartón lévő lámpa?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a kocsiról lenne szó! A csomagtartó ajtaján lévő piros lámpának nem tudjuk, mi a jelentése. Valakinek esetleg van valami ötlete?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. máj. 18. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. máj. 18. 10:29
 2/9 A kérdező kommentje:
pontosabban erről lenne szó!
2014. máj. 18. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a funkciójára gondolsz, akkor fölül tolatólámpa, alul meg azt hiszem csak sima prizma.
2014. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nem arra gondolok!
2014. máj. 18. 18:36
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van! Ahol 3 kérdőjel van az milyen lámpa? Mert az biztosan nem "normál" vagy féklámpa.

2014. máj. 18. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is arról beszélek. Mivel abban nincs izzónak helye, nincs semmilyen funkciója, max prizma.
2014. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem prizma, mert van benne égő! Komolyan! Megnézed belülről, van benne égő!
2014. máj. 19. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát amit én láttam, abban csak a tolatólámpa égője volt. Persze ez nem zárja ki azt, hogy létezik olyan amiben van másik is. Ha neked alul is van benne, akkor nézd meg milyen égővel van szerelve. A 21W-os izzó féklámpára, vagy zárófényre utal, az 5W-os helyzetjelzőre. Vagy egyszerűen kapcsolj föl mindent és figyeld mikor kezd el működni.
2014. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam! Bekacspoltam mindent, (összes lámpa, féket is nyomtam, kézifék is be volt húzva (hátha kigyullad sose tudni) indexek is jártak), de akkor sem égett! Ma reggel megnéztem, és nincs ott semmi. Láttam, hogy fölötte ott van a tolatólámpa benne a foglalatában, de közvetlenül alatta, még csak foglalat sincs! ezek szerint az csak "dísznek" van ott! :(
2014. máj. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!