Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az jó vagy rossz, ha egy 210...

Az jó vagy rossz, ha egy 210 es babetta 50 et megy? Ha nem hogyan tudnám gyorsabbá tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hát gyorsabban sosem fog menni örülj hogy ennyivel is megy
2009. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szááguldás, babszi, szerelem.. :D

(jó ha annyit megy)

2009. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az 50 km/h az nagyon szép sebesség a babettától... Vigyázz rá és meghálálja. :)
2009. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy babettát nem érdemes tuningolni, de ha mindenképp ezt akarnád gyorsabbá tenni, akkor fellehetne a hengert furni 60-70 köbcentire, nagyobb főfuvokát a karbiba, a hengeren modositani a felömlőket. Ha ez megvan és kellően erős akkor jöhet az áttétel tuning. Hátra kisebb lánckerék, és máris nagyobb a végsebessége. A kérdés csak az megéri-e rákölteni a pénzt és kinlódni elég sokat vele ?:)
2009. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kis tuning, például kettéfűrészeled szépen a gyújtógyertya elektródáját,és egymástól kicsit elhajlítod(mint a vipera nyelve) ez kétütemű motoroknál kb. 15-20%-os teljesítménynövekedés, ugyanis hatékonyabb lesz a robbanás.

Vagy a hengeren kicsit nagyobbra reszeled a kipufogónyilást, vagy ha van még, a kipufogócsőböl eltávolítod a gyári fojtásokat.

Azonban Vigyázz! Én felpöcköltem a Simson s51/b-met, ráadásul 70 ccm-es blokk volt benne. Az igaz, hogy elment 90-95km/h-val, a fékút volt akkora mint egy leszálló repülőgépnek, a hangja mint egy Zetornak. Ráadásul a csapágyazást is cserélni kellett. hogy bírja a nagyobb terhelést.

Jó buli volt, de sokba került, sok haszna nem volt, csak, hogy felvághattál vele

2009. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a komikat. az utolsó válaszoló hogy értette hogy kettéfűrészeled az elektrodódáját. melyik az a része,
2009. dec. 29. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Így gondolta biztos.

2009. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így gondoltam, kösz a vizualizációt!
2009. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen . megcsinálom.így már sokkal jobban értem:
2009. dec. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!