Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kéne fizetnem havonta...

Mennyit kéne fizetnem havonta egy vadonatúj autóra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy vadonatúj Ford Focust 2014-es évjáratú személygépkocsit, magán részre. Amelyik típust kiválasztottam az 5.785.000.- forintba kerül. 150LE ha ez számít valamit. Mennyit kell fizetnem minden hónapban, ha a legnagyobb futamidőt választom? Mondjuk 84 hónapot, hogy ennyi ideig fizetem. Szóval mennyit kéne fizetnem, adózással meg ami kell hozzá? A benzint nem kell beleszámolni :D köszi, a válaszokat előre :)

2014. máj. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
THM nélkül közel 69000-ot havonta
2014. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mekkora összegű kölcsönt veszel fel és hol (THM miatt). Nulla önrésszel nem fogsz tudni autót venni. Valamint az is számít hogy mennyit mész vele egy évben (időszakos szervizek miatt). Biztosítást és súlyadót te is ki tudod számolni a csodálatos internet segítségével.
2014. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsebvirág ***** válasza:

Autóra hitelt felvenni? Az évszázad üzlete.


Am. sztem egy minimálbér biztos rámegy havonta és annak am. se látom sok értelmét, hogy vki vesz autót csak azért, hogy legyen, de csak áll a garázsban, mert hát azért a bicikli meg a buszbérlet még is csak olcsóbb...

2014. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!