Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f astra nem nyílik a...

Opel f astra nem nyílik a motorháztető mit tegyek?

Figyelt kérdés

üdv

az lenne a kérdésem h a mi nap felnyitottam a motorháztetőt és rendesen nyílt aztan záródót de mikor nyitottam volna újból a kar meg a bowden meglazult és anyira rácsukodot a tető h nem tudok alá nyúlni h kinyissam lehet h elszakad a bowden mit tegyek?



2014. máj. 10. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos szerelőhöz kell vinned. Ott felfogják tudni nyitni, károsodás nélkül. Te ha elkezded feszegetni, azzal csak nagyobb kárt csinálsz. Az ilyesmi meg előfordul.
2014. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah am nekem is volt már ilyen. Simán meg tudták csinálni.
2014. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szereld le a nyitó kart és mindenestül húzd meg ,ha nem szakadt el akkor így kinyilik

ha el szakadt akkor nehezebb feladat

2014. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült megcsinálni de ugy h a hűtőrácsot óvatosan lekelet venni mert patentos ! és a bowden ki volt akadva és meg lett oldva :)
2014. máj. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!