Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogóm indításnál egyből...

A robogóm indításnál egyből gáz húzása nélkül megindul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Adott egy Piaggio Zip 2T (2003) és kb. két hete vettem.

Eddig semmi baja nem volt és most szerettem volna elmenni,

beindítottam erre max fordulaton elindult úgy hogy nem húztam a gázt és csak úgy tudtam megállni hogy kihúztam a kulcsot.Megnéztem hogy a bowden nincs elszakadva.Én a karbira gyanakszom.Szerintetek mi lehet a probléma?



2014. máj. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
felakadt a súber
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Működőképesen vetted meg?Mihez nyúltál?Miért? :) Szóval a legtöbb hibát mindig a hozzányúlással lehet elkövetni...De előfordulhat az is hogy valami magától fossa össze magát.

Első körben Én is arra gondolnék hogy fent akadt a súber (gázkaron leköveted a vezetéket és a karbiba megy felülről,nos a karbiban amit húzogat az akadt fenn) Ha nem akkor lehet hogy feljebb lett tekerve az alapjárat....esetleg fals levegőt szívhat a légszűrő felől vagy a szimeringeknél is és ilyenkor felpörög.

2014. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hétig jártam vele hiba nélkül és nem nyúltam semmihez hozzá.
2014. máj. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!