Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes, elsősegély...

Hol érdemes, elsősegély vizsgázni?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Mester Utcában elsősegély vizsgán, és megbuktam!! Hol érdemes levizsgázni ebből!?

2014. máj. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál hogy nem a vizsgahely hanem a tudásod miatt buktál?

Én gond nélkül átmentem a Mester utcai vizsgán.

2014. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsősegélyvizsga nevetséges.

Ha megbuktál, annak a te tudásod az oka.

2014. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ahogy előttem írták. Életem egyik legkönnyebb vizsgája volt. Akik velem egyszerre voltak bent, azok közül ketten megbuktak, de ők olyan hülyeségeket mondtak, amikor józan paraszti ésszel, tanulás nélkül is tudni lehetett volna a választ.
2014. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vizéli László ***** válasza:
100%
Nem a vizsgahelyel van gond. Mindenhol ugyan az a feltétel, bárhova mész. Az hogy nem sikerült, megesik. Mikor jogsiztam bennem is bennem volt a vizsga stressz ami miatt össze vissza is kevertem mindent. A második vizsgára már nem is készültem és hibátlanul átmentem. A következő majd sikerülni fog.
2014. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!