Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 4 T (ütemű) robogóm...

Plaszlo727 kérdése:

Van egy 4 T (ütemű) robogóm mentem vele pukkant egyet mélyebb lett a hangja és folyik belőle az olaj. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj... Ott már nagy gondok vannak. Nem akarlak elkeseríteni, de annak a blokknak valószínűleg vége van.

Kikönyökölt a hajtókar, megrepedhetett a karter, eltört egy szelep... Attól függ honnan folyik.

2014. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy fogaskeréktől folyhat mindenki szimeringre gondol csak biztosra akarok menni vele
2014. máj. 5. 17:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Van benne erő megyen is nem áll le, be is indul csak folyik az olaj ha be indítom
2014. máj. 5. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha onnan a fogaskeréktől, ahol a lánc rajta van, akkor az valóban szimmering lesz valószínűleg. Azt hittem nem indul be azóta.

Csak az a kérdés, hogy mitől ment tönkre ilyen hirtelen az a szimmering. Mert azok nem így szoktak tönkremenni, kiszáradnak, tönkremennek, és csak annyit veszel észre, hogy nagyon lassan eresztgeti kifelé az olajat.


Valamilyen mechanikai behatás kellett érje, az meg csak belülről a motorblokkból érkezhetett.

2014. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az előtt a vákum csövet mindig ledobta a karbiról ráfogattam és utána ott pukkant el valami de viszont ha a vákum csövet nem teszem rá a karbira akkor nem indul be a motor befolyásolhatta ez ?
2014. máj. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!