Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy ha szétszedek egy simson...

Hogy ha szétszedek egy simson blokk közepet tömítés csere miatt, akkor a gyújtást újra be kell állítani?

Figyelt kérdés
Ha jól látom a videókban hogy teljesen újra be kell állítani a gyújtást? Nem elég ha megkarcolom a tengely meg a többi dolgot egy kicsit annyira hogy mindent lássak majd a végén hogy mi meddig volt beállítva?
2014. máj. 3. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszakítós gyújtásnál 2 tényező befolyásolja hogy hol legyen a gyújtás. Az egyik az alaplap helyzete, a másik a megszakító hézaga. Szétszedésnél a megszakítóhoz nem kell nyúlni, az alaplapot viszont le kell venni. Ha megjelölöd az alaplap helyzetét, akkor összerakás után kutya kötelessége ugyanazt az előgyújtást produkálni mint szétszedés előtt.
2014. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) Ment a zöld.
2014. máj. 4. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért le szoktam ellenőrizni. Biztos ami biztos.
2014. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tengelyt nem kell megkarcolni, arra van az ék, hogy a lendkereket csak a megadott pozícióba tud felrakni...

az alaplapot és blokk közepet kell összejelölni, összerakáskor meg ugyanúgy visszatenni

2014. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Mostmár egyre jobban bízom benne hogy menni fog :D ma rendeltem meg az alkatrészeket. Úgyhogy kövi hétvégén hozzá is fogok majd.
2014. máj. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!