Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Többszínű autófényezés/fóliázá...

Blinty666 kérdése:

Többszínű autófényezés/fóliázás, camo minta?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szeretném feldobni a kocsimat egy nem túl elterjedt camo mintával .Az a kérdésem, hogy ezt hogyan tudom úgy megcsinálni, hogy legális legyen és ne kössenek bele (kpm,rendőrség,stb) ? itt egy kis vizualizációs segédlet : [link]

2014. máj. 3. 09:12
 1/6 dirtboy ***** válasza:

már mért lenne ez illegális?

itt a b-oszlop előtti sötétítés csak az ami nem jó.

az hogy nem egyszínű az autó nem gond,haverék pl fújtak egy reklámkocsit festék anyag árában hogy reklámozza őket amerre jár.

Miskolc útcáin meg tekinthető ez a ford ka és legálisan járkál vele.

[link]


igaz a papírjaiba tuti be kell jegyezni valamit mivel nem így került ki a boltból de hogy mit írtak be színnek azt ne tudom,majd az okmány irodában ki sakkozzák neked is mi legyen.

2014. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az alap a fekete és arra jönne rá sötétszürke,világosszürke,fehér . Nem szeretnék újra műszaki vizsgára menni, mert nemrégen voltam .De ha csak okmányirodába kellene menni meg max párezret kicsengetni az belefér .
2014. máj. 3. 11:55
 3/6 dirtboy ***** válasza:

sajnos nem tudom hogy kell e emiatt új műszaki vizsga,ha ép ésszel bele gondolunk akkor nem kell,viszont olyan egy f aszopó országban élünk ahol mindig azt nézik hogy hogy lehetne minél több pénzt kihúzni az emberek zsebéből.

szóval én zárnám ki hogy valamelyik hozott be ilyen szabályt.

ha neten nem találsz róla infót akkor egy okmány irodában kérdezz rá hogy hogy van.

2014. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ocsmányirodába kell átíratni a színt...
2014. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat :)
2014. máj. 3. 14:06
 6/6 Nagy Zozo válasza:

Szia!

A felvetett kérdésed engem is érdekelne. Sikerült valamilyen használható információhoz jutni?

2015. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!