Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Aprilia...

Mi a véleményetek az Aprilia rs 50-ről (2007-es)? Kezdőmotornak megfelel?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy mennyire megbízható és,hogy kezdőmotornak megfelel-e vagy inkább vegyek nagyobbat?

A2 és B jogosítvánnyal rendelkezem.



2014. máj. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
háát, nekem sr 50 van , én azzal kezdtem, fél év után már azért kicsit unalmas, mármint szeretek vele menni, de nem bánnám ugye hogyha gyorsabban menne blabla.., mondanám , hogy kezd azzal mert kezdőnek tökéletes, de hamar megszoknád és úgymond "megunnád".. utána eladni csere 125-ösre stb.. hát , a 125 annyira nem komoly még de tud menni szépen , ha nem akarsz majd bíbelődni az eladással stb akkor 125, de kezdésnek azért 50-est mondanám , szokni váltást stb tökéletes
2014. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minimum 125-össel kezdenék a helyedben, felesleges 50-esre pénzt pazarolni. A 125-ösök sem erőgépek, megfelelő hozzáállással nem lesz gond.
2014. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!