Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem féltek jogosítvány nélkül...

Nem féltek jogosítvány nélkül járni?

Figyelt kérdés
Erre csak azok válaszoljanak, akik valóban jogosítvány nélkül járnak akár motorral, akár kocsival. Szóval ha mondjuk nap mint nap jogsi nélkül közlekedtek, nem féltek, hogy elkapnak, vagy bírságot kaptok, esetleg valaki beköp, hogy nincs papírotok?

2014. máj. 1. 17:57
 1/6 Einsteinke ***** válasza:
100%
Én félnék...
2014. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

ez jó kérdés..

pont itt fogják kiönteni a leküket. megasztán visszakereshetőek.

2014. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Einsteinke ***** válasza:
100%
Ez alapján úgy se tesz a rendőrség semmit, csak akkor büntethető, ha vezetésnél igazoltatják és nincsen jogosítványa. Gépjárművezetőként addig számít amíg gurul az autó.
2014. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Én nem féltem, mivel először csak vidéken földutakon vezetgettem ahol az életben nem jár senki és nem veszélyeztetek senkit.

Utána néha-néha vezetgettem éjjel rendes úton amit ismertünk és tudtuk hogy olyankor senki sem jár, de kizárólag csak éjjel és miután megtanultam rendesen a KRESZ-t.

2014. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Haverom 11 éve jár így dolgozni robogóval... igaz napi 10km a teljes táv oda-vissza, de érdekes mód eddig nem volt semmi.
2014. máj. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt senki nem fog lebukni ha bevallja. Azt mondok amit akarok, vagy igaz, vagy nem. Ha elkapnak jogsi nélkül, na ott nincs apelláta.
2014. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!