Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget kérek a simsonom...

Segítséget kérek a simsonom jávításában? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítség mert már nemtudom mi lehet vele fel újítottam a simsont teljesen új karbi új henger új szimeringek és csak szivatóval akar menni de úgy is csak alig ha vissza tolom a szivatót akkor egyből le áll, már ott tartok hogy szét verem de inkább nem nyúlok már hozzá . S. O. S.

- A válaszokat előre is köszönöm !



2014. máj. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szivatót húzol neki kap több benzint. Ergo kevés a benzin neki ezért megy csak szivatóval. Nagyobb fúvóka, vagy pucold ki az üzemanyag cuccokat.
2014. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen tekerd kijjebb a síbert. Vagy tekerd beljebb az alapjárati csavart ami a síbert emeli.
2014. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl alacsony a benzinszint a karbiban, vagy fals levegőt kap valahol. A Simson karbik gyengesége, hogy a felfogató csavarokkal el lehet görbíteni a flansniját (karima vagy mittoménminek hívják) Ez addig nem is nagyon nagy gond míg egyszercsak nem kap új tömítést a henger és a karbi közé, na azzal már falsolni fog mint az állat.
2014. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , de a kommenteket már mind meg csináltam és csak annyit értem hogy puffog .
2014. máj. 3. 19:30
 5/5 Bedi004 válasza:
Nem melegszik a henger túlságosan? mert ha igen akkor túl feszesre állítottad a főtengelyt és szorul a hengerben a dugó nézd meg hogy a gyűrű valamelyik oldala nincs-e elvékonyodva! ha igen akkor ez lesza probléma!
2014. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!