Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a pitbike-ról mi a...

Erről a pitbike-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link] jpg
2009. dec. 25. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép,nekem bejön,a kinézete nagyon jó,mást nem tudok mondani,mivel nem ismerem.
2009. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen célból kell. Mert ha kisgyereknek bohóckodni arra tökéletes. De sűrű, eléggé igénybevett használatra nem javallom. Ezek a kinai motorok nem birják a megterhelést, főleg a motorjukkal van sok probléma. Nézz szét neten, a kinai pitbikeok uj árán lehet venni márkás használt pitbikeokat amivel tényleg nem lesz gondod egy jó darabig!
2009. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem csak arra kellene hogy kimenni pályára , vagy a földesúton bohóckodni , a Simson mellé
2009. dec. 25. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
hiába 125ös szarabbul megy mint a simson, a váltó mindegyikben elbaszódik, az önindítóval szinte lehetetlen beindítani szóval ennyi pénzért vegyél Yamaha Dt-t
2009. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó jól irja! Nagyon rossz befektetés a kinai motor. Hiába csábitó az ára,ha többet kell szerelni, mint amennyit motorozol vele.

Hasonló árba érdemesebb lenne nézned papirok nélküli 125ös endurot (MTX,DT) ,vagy egy mz-vel is ellehet már bohóckodni:) Nekem egy enduro vázba van egy 125ös mz ts blokk, és én megvagyok vele elégedve, olcson megtudod tuningolni , őst az alkatrészek is olcsók, akár 15-16loerőt is kitudsz belőle hozni, annyi pedig ezekben a pitbikeokban sincs, azok oylan 10 loerő körül mozognak.

2009. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pitbikeból csakis BSE!
2009. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van, pitbike-oknál a BSE elég jó márka, viszont megis kell fizetni.
2009. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szia! pitbike.hu-n vannak motorok szerintem onnan válassz mert: segítenek, van alkatrész is hozzá és az áraik is elfogadhatók
2010. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
asszem olyan is van hogy Monster,az is nagyon fasza
2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
aki azt írta h szar a pit bike az egy nagy gyökér -.- nekem ez a harmadik pit bike-om és a mostanit 3 éve használom és csak a szokásos gondok vannak vele annyi amennyi más motorral is ...és hogy egy simson jobban megy ? nah ezen 1 óráig röhögtem nevetséges akik nem értenek hozzá azok is úgy írnak mint valami komoly profi szerelő.... szánalom ! -.-
2010. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!