Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Lerobbant a Sharanom,...

SOS! Lerobbant a Sharanom, minden jel nélkül?

Figyelt kérdés
1,9-es TDI-s motor, 1997-es évjáratú, elsűllyedt a sárban, megpróbáltam kiszedni, ez kb 3.000-es fordulaton volt úgy 2 percig. Láttam, hogy nem jön össze, leállítottam és azóta nem indul. Az önindító tekeri, viszont az izzítás a műszerfalon csak a gyújtás ráadása után 1 perccel kezd el villogni, viszont akkor már nem tudom indítani a lopásgátló miatt. Mi lehet vele?
2009. dec. 25. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen állati módra kezeled, akkor ne csodálkozz...
2009. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti hogy szar autó. Le lehet pontozni...
2009. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem a legjobb autó, nem igazán törődtek vele eddig, mert céges autó volt. De igazán a hiba okára lennék kíváncsi.
2009. dec. 25. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
ki kéne iktatnod a lopásgátlót, és megnézni, hogy úgy megy-e. így saccra fogalmam sincs, de a dízel kényes üzem. amúgy ilyen körülmények között mit kerestél pont egy sharannal?:O
2009. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha villog az izzítás, azt jelenti, vmi hibát észlel az elektronika, lehet nemkellettvna pörgetni 2percig, sztem vidd el hogy nézzék meg mi a hiba, a gép ki fogja írni:D
2009. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz,nem egy sharanom volt már,ugyanis régen külföldről hordtam őket:)egy tdi-nek nem szabad meghalni attól se ha 3napig pörgeted 3ezres fordulaton,szerintem valószinű valami érzékelő bekoszolódot és ez okozza a hibát,vidd el egy szerelőhöz pikpak megoldja:)
2009. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap már jön ide a szerelő a laptoppal és meglesi:) Még jó, hogy nemrég nála helyszíneltem egy betörés miatt és így emlékeztem a nevére:)
2009. dec. 25. 23:17
 8/8 anonim válasza:

nekünk a 2006-os sharan robbant le.

újonan vettük, román turbófeltöltő van bennük!!!!

2010. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!