Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt lehetne AM jogsival vezetni?

Ezt lehetne AM jogsival vezetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kisebb ötletem!

Az ötlet ez lenne:

Adott egy jó erős 50-es robogó. Ennek a motorját HA átpakolnám egy kocsiéba, akkor azt lehetne ezzel a jogsival is vezetni? :D


Ez csak egy hülye ötlet, viszont inkább kérdezem! :)



2014. ápr. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem szabad!
2014. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hűha.

a nagyon erős robogó is csak 3-4 lóerő max 5.

mégis milyen autóba gondoltad belerakni? mert hogy az meg nem fog indulni az is hétszentség. a másik meg hogy szerintem meg sem tudod csinálni. autóra meg műszaki kell....

2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyet hívják mopedautónak.


Montosabban hasonlót. Van egy baromi nagy különbség ugyanis: a mopedautó közlekedhet forgalomban, ha viszont te barkácsolsz össze valami ön- és közveszélyes vackot, az nem.

2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

3-as hát igen az már megint más kategória a moped autó, azt viszont lehet vezetni AM jogosítvánnyal, és azért mégsem egy 50-es robogó blokk van benne.

2014. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!