Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotor 50 ccm, melyiket...

Segédmotor 50 ccm, melyiket használja? önindító vagy berúgókar? Melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés
Önindító tudom akkumulátor függő,de melyiket célszerű mindig használni?

2014. ápr. 28. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mind2 van egy motoron, akkor az azért van, hogy ha lemerült az akksi, akkor még betudd indítani. Amúgy amelyiket szeretnéd azzal indítod be.
2014. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A robogó blogot idézve: "Az igazi férfi nem önidindítózik: berúgja!" Nincs előírva, hogy mikor mit használj, ha valami nincs teljesen jól beállítva akkor könnyebben indul a gép rugásra, ennyi. Használd ami tetszik!
2014. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

ha tegyük fel mind a kettő megy.

Melyik okoz kevesebb kopást?

vagy kb ugyanaz?

Az öndöító melegszik,vagy a berúgórúgó és a berúgótárcsa kopik,melyikkel járok jobban?


A berúgásos dolog stílusosabb, valóban :)

2014. ápr. 28. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi a kopás itt is, és ott is. Elindulásnál én tuti berugnám. Ha meg véletlen a dugóban lefullad, vagy bármi, akkor indítóval.
2014. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általában önindítózni szoktam. Ha már ráültem a robogóra akkor úgy elég kényelmetlen a berúgás.

Ha önindítóról nem indul mert pl hideg van akkor berúgom, de amúgy az önindító az első.

2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!