Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fóliázhatom a hátsó két...

Rákóczi Roland kérdése:

Fóliázhatom a hátsó két ablakot plusz a hátsó szélvédőt?

Figyelt kérdés
Kérem az segítsen aki biztos a válaszban. Próbáltam utána járni az igazságnak de egyik helyen ezt a másik helyen azt mondanak. Szeretném a hátsó két ablakot plusz a hátsó szélvédőt fekete fóliázni. Azt tudom h az első két ablak engedélyköteles...de mi a helyzet a hátsókkal? Megbüntet a rendőr ha lefóliázom? Hallottam olyat is, hogy el kell mennem fóliáshoz és ő megcsinálja jó pénzért plusz kapok egy műbizonylatot. Valaki azt mondta h a hátsó ablakokért nem büntetnek... Ki mit tud?
2014. ápr. 28. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kell a műbizonylat.
2014. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vizéli László ***** válasza:
Én is úgy tudom kell a műbizonylat, illetve ha fóliás csinálja ott a fólián is rajta van a márkája, és az engedély száma is vagy minek mondják. Nekem nincs műbizonylatom viszont az említett márka és engedély szám, ezek rajta vannak. Nem kötöttek még bele sehol így, műszakin sem.
2014. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a fóliának is kell minősítés, nem lehet akármi felrakni. Legalább egy AF szám kell a fóliának, vagy műbizonylat.


Fura, hogy nem találtál semmit, hiszen elsőnek itt van ez:

[link]

Aztán van egy csomó ilyen:

[link]

2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kell műbizonylat...de amúgy bármely sötétségű feltehető...
2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A 2 hátsó ablakot, és a hátsó szélvédőt bármennyire lesötétíttetheted, de műbizonylat köteles, és a hologramos matricának az üveg, és a fólia között kell lennie!

2014. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!