Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkwagen caddy 1.9 sdi vagy...

Volkwagen caddy 1.9 sdi vagy opel combo 1,7 isuzu dízel, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Állítólag dízelkis puttonyosokba ezek megbízhatóak és jók.De mégis melyiket érdemesválasztani?Melóra kell,a lényeg hogy ne kelljen vele folyton szervízbe rohangálni.Olyanok is írjanak akiknek személyes tapasztalatuk van.
2014. ápr. 27. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg jó mindkettő. Azt viszont ne felejtsd el, hogy ezeket melós autónak vették, szaladt beléjük kilóméter és már vagy 10 éves a legfiatalabb, de inkább több ( nem tudom SDI-vel meddig gyártották a Caddyt). Azért 3-4-500 000km után már előjöhetnek néha gondok, mivel nem új autóról vna szó.


Nekem egy szívó B Combom van, havernak SDI Seat Incája. Neki már kellett adagoló vezérlőt cserélnie,nekem -nyilván mióta nálam van - csak kerékcsapágy csere volt, pár rohadást javítottam ki és majd most jön egy kis hátsófék felújítás. Én 5-5,5 liter között járok vele, bár nem igazán szállításra használom, hanem inkább rohangálós autónak. Ha vigyázol rá, nem nagyon hajtod és nem moslékkal tankolod akkor nincs ezekkel nagy baj.

2014. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!