Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó dobot/fejet bármely...

Kipufogó dobot/fejet bármely autóhoz lehet rögzíteni? És hogyan a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyen helyet, ahol a kipufogódob elfér, lehet rögzíteni. Még jobb, ha ez a hely olyan, hogy még a kipufogócsövet is be tudod vezetni a dobba. A rögzítést szolgálhatja drót, popszegecs, csavar, hegesztés vagy bármi más, ami elbírja a kipufogódob tömegét. Konkrét információkat pedig légy szíves, ne adj meg, mert igazán nagy hülyeségeket csak ilyen, általánosságokat firtató kérdésekre lehet írni.
2014. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1! ez szép volt:DDD
2014. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szerintem normálisan tettem fel a kérdést
2014. ápr. 26. 23:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted! Mi meg hülyék vagyunk mert nem értjük.
2014. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

van 1 kipufogófejem,ezt szeretném rögzíteni a régi helyére.

hogyan csináljam?

2014. ápr. 27. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az a kipufogófej? Vagy talán kipufogó végre gondolsz, krómvégre?
2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen, arra gondolok.

pontosabban:

[link]

és--------

[link]


második csak kipufogó vég. írják, hogy hegeszthető.

Kérdés pedig az, hogy ezeket akkor hogyan tudom felszerelni az eredeti helyére?

És az,hogy ezt saját magam is meg tudom oldani,vagy csak műhelyben,szakember csinálhatja?

2014. ápr. 27. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első linken egy Golf 4 hátsó sport kipufogódob van, ami csereszabatos a gyárival (kivéve kombi), tehát ha ilyen autód van és nincs összerohadva a dobod a csővel, akkor némi csavarozás és fizikai munka árán te is kitudod cserélni. A második link, egy hegeszthető krómozott csővég. Értelemszerűen ezt csak hegesztéssel lehet rögzíteni az eredeti dob végére. Valószínűleg a régi cső végéből vágni is kell.
2014. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

és elnézést,ha rosszul tettem fel a kérdést. végülis erre voltam kíváncsi. :)

És csak szabványt lehet felrakni, (mint a golfnál),vagy teljesen mást is, amit szintén rá lehet fogatni a régi helyére?

Gondolom a krómozott vég pedig sok autóra hegeszthető, és nincs korlátozás.

2014. ápr. 27. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a típus azonos sportdob felszerelése. Persze fel lehet tenni másfajta dobot is, ha elfér a régi helyén és van egy ügyes kezű lakatos, aki összeilleszti és megcsinálja a rögzítési pontokat. A krómvégnél, a cső átmérője a fontos. Nagyjából meg kell egyeznie a dob végén lévő cső méretével.
2014. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!