Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson első teleszkópnak mi...

Simson első teleszkópnak mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Elestem vele 2 napja. Amikor felállítottam,elindultam vele és azt vettem észre hogy a kormányt kicsit jobbra fordítva kell tartani, hogy egyenesen tudjak menni. Mi baj történhetett? a teleszkópok nem ferdék,azokat megnéztem. amikor visszarakom az első kereket és a tengelyt, akkor még egyenesen áll a kormány a kerékhez képest,de amint meghúzom a tengelyen az anyát, újra ferde lesz. nagyon instabil így,kanyarodni nem nagyon lehet vele, a kerékben van egy kisebb nyolcas, de az még az esés előtt keletkezett,mielőtt megvettem a motort. a villanyak sértetlen. a keréktengely sem tűnik szemmel láthatólag ferdének.

Mi mehetett tönkre a futóműben?


2014. ápr. 16. 18:00
 1/1 kata kata ***** válasza:
Szereld szét őket és nézd meg a telószárakat egymáshoz téve,úgy látni fogod,hogy görbe vagy sem.Így nem tudod rendesen megállapítani.
2014. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!