Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nos hülye vagy nem hülye...

Nos hülye vagy nem hülye kérdés, de a kérdés a következő egy 250 ETZ vagy egy 70 köbcentis aprilla robogó?

Figyelt kérdés
az egyik haverom vett egy eléggé kopott robogót egy aprillát és most az egekbe dicséri (me h aprilla) tulajdonképpen minden ami mellette van az egy szar... nyilván mindenki a maga lovát dicséri, de nem sok kicsit lefikázni egy 250 ETZt egy robogóval? nem túlzottan értek a motorokhoz megmondom őszintén de csak én érzem ezt röhejesnek?

2014. ápr. 14. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gondolom van egy 70es henger rajta aztán kifújt, az etz még vígan pöfögni fog mikor az aprillia szétesik. Nem is igazán kéne a kettőt egymáshoz hasonlítani más kor gyermekeit.
2014. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem is apriliám van sr 50 , de az hogy amik még vannak azok szarok, számomra baromság...sok jó robogó van még, na de 70-es... nem sokáig fogja isteníteni :) jönnek majd ott elő vele a gondok
2014. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen más a kettő. Leszarozni egy. 250-es Etz-t, egy robogóról elég nagy tudatlanságra vall. Az Etz lehet hogy öreg, meg ciki egy tizenéves kiskölöknek, de sokkal erősebb, gyorsabb mint egy 70-es robogó. (több mint 3X akkora lökettérfogattal mondjuk könnyen)
2014. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a baj itt az h én vagyok huszon éves enyém az ETZ ő pedig 40 és megmondta nekem a frankót h ne magyarázzak már neki mert ő már 20 éve motorozik :D de én se értem h miért kéne a kettőt összehasonlítani? meg így csak jött az egyből fikázott nem igazán értem h mégis mi tört rá... én mindig is női motornak tartottam a robogót ő meg mondta h jaj mien fasza az eleje mint egy gyorsulási motornak már komolyan én éreztem magam helyette kínosan :D
2014. ápr. 14. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Én úgy bírom az ilyen fikázókat, meg akik istenítik a saját szarjukat. Úgy csinálnak, mintha nem is a gyárból jött volna ki, hanem otthon saját maga építette volna, és be akarja bizonyítani, hogy ő jobbat tud csinálni mindenkinél.


Egyébként mit mondott miért jobb a robogója mint a tied?

2014. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát efféléket mondott h az ETZ ideje az lejárt meg a kutyának se kell ETZ senki nem jár már ilyen régi szar motorral mindenki csak szabadulna meg tőle mert már 30 évesek meg h az övé milyen modern mert vízhűtéses meg 110-el megyen de 70 köbcentis ugye... meg ilyen baromságokat h ilyennel versenyezni szoktak meg h ő nem menne sehova ETZ-vel mert h h néz az már ki tiszta szégyen mint komolyan valami kis hülye idióta óvodás... olyan volt komolyan ez az egész mintha a nyúl odamenne a farkashoz vagy a medvéhez azt mondaná nekik h na gyere csak hajoljál le öcsém hagy adjak neked egy taslit
2014. ápr. 15. 05:41
 7/14 anonim ***** válasza:

"nyúl odamenne a farkashoz vagy a medvéhez azt mondaná nekik h na gyere csak hajoljál le öcsém hagy adjak neked egy taslit" ez nagyon jó poén, sírtam rajta :)


viccet félre téve, először is én Aprilia fan vagyok, tehát mindenem az olasz paripa és istenítem a fellegekbe, DE egy robogó és egy túra motor az nem egy kategória. Kedves kérdező, igazad van, semmivel nem jobb a robogó és pláne nem egészséges dolog egy gyárilag 50-es robogót 70-esre fúrni majd húzni neki idióta módjára, mert az nem arra való. Nekem is Apriliám van de az RS széria, ettől függetlenül soha nem fúrtam és fúratom nagyobbra a hengert, az a halála. Ameddig te vigan elpöfögsz évekig az ETZ-vel, addig ő nyaranta fogja szétszedni és összerakni. Ha nagyon hasonlítgatni akarnánk, akkor talán a Pegaso-t lehetne az ETZ-vel összevetni, az valóban ott hagyná, de nincs értelme az ilyen hasonlítgatásoknak, gyerekes dolog, mellesleg a két gyártó egészen más gondolkodásmód alapján készítette a motorjait, az egyik a hosszú élettartamot helyezte előnybe míg a másik a teljesítményt. A maga kategóriájában nagyon jó az SR robogó (gondolom ilyet vett), talán legjobbja az osztályának, és az ETZ-is kiváló a maga kategóriájában.

2014. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erősködik, akkor hívd ki egy gyorsulásra.
2014. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát az lesz majd de előbb aksit akarok bele rakni ha eljutok odáig... mondtam egy két motoros haveromnak is azt mondták hozzam már el majd egy mocis találkozóra ők is szeretnék hallani ahogy előadja magát meg ugye mindig jó ha van egy kis móka mester aki a hangulatért felelős
2014. ápr. 16. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
20 éve motorozik? robogóval? én azt nem nevezném annak :)
2014. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!