Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen céges autót ajánlotok?

Milyen céges autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
A főnökség mondta hogy kaphatok egy autót 600E Ft-ig választhatok, az még a kikötés hogy városban kis fogyasztással elmenjen én személy szerint dízelre gondoltam de kíváncsi vagyok minél több véleményre

2014. ápr. 14. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért lehet kizárni a nagy részét mert ennyiért tényleg lehet őket kapni, más kérdés hogy mennyire használható állapotúak.


És hiába bújod az újságokat, hozzáértő nem ettől leszel. Nem is attól hogy fölismered az autó típusát.

Ezekből nem fogod tudni hogy mik a típushibái, milyen szinten romlik az állapota, rozsda, elektromos hibák mennyire jellemzőek, motor, váltó, futómű mennyire megbízható, mennyire kényelmes utazni benne. Valszeg neked erről gőzöd sincs, mert nem olvastad sehol.


Ez kb olyan mint hogy valaki hiába olvasgatja kiskora óta az orvosi könyveket, attól még nem lesz orvos.

2014. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kutyus21 ***** válasza:
Utolsó ez igaz ezt kívülről nem tudom meg, állapítani ezt csak az autó gyártók, autó szerelők, és az autó tulajdonosai tudják akik használják nap mint nap a tulajdonosokra értem.
2014. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem az ő véleményükre hagyatkozol ahelyett hogy ideírsz egy rakat autót amiknek a mindennapjairól ezek szerint gőzöd sincs?
2014. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!