Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort tudnátok ajánlani?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen motort tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Miután egy simsonnal vagy mz-vel megtanulom az alapokat és végre betöltöm a 16-ot a jogsira néznék valami motort ami nem ilyen pózer sportmotor csak egyszerűen jól néz ki.

Na most az én ízlésemnek a felemás (nem tudom pontosan,hogy nevezik) ülés ívelt tank, nagy kör lámpa, kitolt indexek, kör alakú visszajelzők és ugye pleximentes.

Az MZ RT 125 legújabb kiadása ilyen csak az ritka.

A Honda Hornet tökéletes és nagyon tetszik csak ugye a 600cc nagy.

Most valami kompromisszum gép kéne ami ugye vezethető A1-gyel,de megfelel a külsőséges elvárásoknak.

Előre is köszi!



2014. ápr. 13. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Yamaha YBR 125 esetleg?
2014. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem rossz a kis custom,de az igazi ez lenne 125-be

[link]

Csak legyek 18 végre :D

Van aki szerint nem szépek,de nekem ez a forma nagyon tetszik.

A Honda miért nem gondol az A1-re ilyen stílusú motorok képében?

2014. ápr. 13. 09:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyébként én is Hondás vagyok:D (Bár a Suzuki GS500 is szép motor ilyen stílusban!)


Szerintem úgy gondolják, hogy a fiataloknak sokkalta inkább az ilyen CBR125-féle gép tetszik, ezért másban nagyon nem gondolkoznak. Van még a CBF visszafogottabbaknak, de hát szerintem az kifejezetten nem szép motor...


Nekem az álmom majd ha 18 leszek egy CB400T, kéthengeres kicsit retros gép, de kiskoromban ültem egy ilyenen, és azóta is akarok egyet...


https://www.youtube.com/watch?v=PHmbKbXI1PU


De egy Hornetre is szívesen csorgatom a nyálam...:D


Egyébként ez a Yamaha szerintem hasonló érzést ad mint a Hornet, csak kicsiben. Szerintem érdemes kipróbálnod vagy ilyesmi első körben, aztán átgondolod...:)

2014. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most jogsiig egy olyan gépet keresek ami jó lenne terepen is papír nélkül.

Nem kell cross gép csak a cbr-ek pl meghalnának a kicsit hepe-hupás ősgyepen :D

Eddig a legjobb ajánlat 75-ért egy MZ,mert egyben is van és Pásztó nincs olyan messze mint pl Győr :D

Nyárig ráérek a rendszámos gépek nézegetésével :D

2014. ápr. 13. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha Honda-t akarsz, nézz rá a Honda CG125-re, vagy esetleg a Shadow 125-re. Igaz, utóbbi már mini cruiser.

De ott van még a Suzuki GN125, a már ajánlott Yamaha YBR125, a Yamaha sr125, vagy egyszerűen maradj az MZ ETZ mellett. Sőt, ajánlok még egyet: Hyosung GF125. agyon jó gép.

2014. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ETZ-t macerás lenne újra papírozni,de köszi a tippeket! :)
2014. ápr. 13. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz papírozni az MZ-t sem, csak egyre kell figyelni: olyat keress, amihez megvannak a papírok. Találni bőven olyat is. :)
2014. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az is lehet,hogy megér +20 ezret ha még forgalmis is :D
2014. ápr. 14. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Ráadásul így is kb fele annyiba kerül, mint a többi felsorolt gép.
2014. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az MZ RT125-ről mit gondoltok?

A legújabb kiadás nagyon jó csak itthon az az egy amit találtam is 380k

Németországból lehetne olcsón venni,de az ugye nem itt van :D

Mindegy addig marad az ETZ,de az RT azért nagyon menő

2014. ápr. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!