Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 316i (coupe) vagy Vw Golf...

Bmw 316i (coupe) vagy Vw Golf III 2.8 VR6? Melyik éri meg jobban? Bmw (1997) 800. 000ft, Golf (1993) 700. 000ft

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Köze nincs a két autónak egymáshoz. Erre a golfra a gatyád rá fog menni, ha csak nem gazdag emberként hobbiautónak vennéd felejtsd el. Az egyik egy benzinzabáló szörny aminek csak a teljesitményadója éves 100e+ a másik egy egyszerű kultúrált bmw.
2014. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeketet hogy lehet összehasonlitani??Ha gyors kocsi kell akkor vr6.Ha városba kocsikázni egész nap akkor 316i.
2014. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy 2000 körüli Volvót. A Volvók is jók, hasonló árban fiatalabbat tudsz venni. A Volvóknak hasonló a megbízhatóságuk, a fogyasztásuk, és ami a legjobb, nem lopják őket!
2014. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
konkrétan persze hogy nem lehet a kettőt összehasonlítani , de most ez a két típus tetszik és ezek között vacilálok melyiket érdemes. Mondjuk gondolom a bmw-t is meglehet csinalni kicsit erősebbre.. mert azért nekem számít a teljesítmény is :)
2014. ápr. 8. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 318i-t az már megy valahogy.
2014. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen 325i vs VR6. Nekem semmi bajom a golffal, de az E36 kópé az nagyon eltalált formájú autó, én azt választanám, valami böszme nagy motorral. Kár, hogy nem volt bennük V8 gyárilag :/
2014. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!