Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be tudom fejezni a jogsit...

Be tudom fejezni a jogsit augusztusig? A kresz tanfolyam megvolt még decemberben, még nem vizsgáztam. A csigavérnél vagyok amúgy.

Figyelt kérdés

Decemberben végigseggeltem a kresz tanfolyamot, de a karácsonyi időszak miatt nem vizsgáztam ( jan 17.-ig nem lehetett időpontot kérni kresz vizsgára ).


Kb 2 hét lenne rendesen felkészülni vizsgára, április végén tudnék vizsgázni. Utána ugye gyakorlati, de nem tudom, hogy ha 5ig az irodában vagyok, elég lesz-e az a bő 3 hónap, hogy sikeresen letegyem a jogsit ( szeptemberben költözök külföldre, de addig be akarom fejezni )


Köszönöm!



2014. ápr. 8. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapnak elégnek kellene lenni. ha egy héten 3 nap vezetsz, az 12 nap egy hónapban. az 24 óra. tehát kb másfél hónap alatt megvan a vezetés.
2014. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ha megvan az 580, utána a gyakorlati vizsgára mennyi időn belül kaphatok időpontot? Illetve ugye 2 hét amíg postázzák? Így is elég lehet?


Köszönöm!

2014. ápr. 8. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
580 mi?
2014. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.hó 27.én iratkoztam be, és 4.hó 17.-én lesz az utolsó kresz óra.

Vizsgaidőpont: május 5.-e

innentől számítva 3 hét múlva lesz lehetőség vezetnem, és míg a 30 órát levezetem...

Másik, hogy októberre van forgalmi vizsga időpont... annyira halmozva vannak az oktatók

2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Spicc:


KM. Ha jól tudom ennyit kell 30 óra alatt levezetni ( tévedek? )


Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 9. 14:06
 6/6 anonim válasza:

Igen, jól tudod, az új szabályok szerint kötelező levezetni 580 km-t ahhoz, hogy vizsgára bocsátható legyél.

Amúgy 3 hónap szerintem is bőven elég rá, hogy letedd a jogsit.

2014. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!