Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra rezó mire hangoltassam?

Simsonra rezó mire hangoltassam?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinaltatok egy rezot a 60/2 es simsonomra es nem szetporgetni akarom hanem 7000-8000 koze hangoltatnám az szerintetek jo hogy lehessen hasznalni mert asszem alapban 7000 nel adja le a legnagyobb nyomatekot plussz oda terveztetnem a rezot is egy igy eleg jot menne vegre is 8000nel nem porgetnem jobban h ne mennyen szarra

2014. ápr. 7. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy folytatlan henger kb. 5500-on adja le a maximális 3,7 lovat, ami egy rezótól még mindig kull-bull lesz, nemhogy egy durván fölé hangolt rezótól. Inkább csináltass az árából egy rendes, nem pörgős, hanem nyomatékos hengert, és százszor előrébb vagy.
2014. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz és oda hangoltasd ahogyan te használni fogod.


Ugye a rezónál nemcsak a fordulatszám érdekes, hanem ezer más dolog is.

Másrészt ha gyárihoz közeli a vezérlés, akkor kizárt hogy 7-8e környéken max nyomatéka legyen. Esetleg max teljesítménye, bár én azt is alacsonyabbra tippeltem volna.

2014. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elso kommentelo felreertett mert mar megvan a kicsike a gyari hengert furattam fel 60 asra es most bejaratós a gyari hengerfejjel van hasznalva es nincs semmi baja es ehet akarok majd egy rezot akkor szerintem 6500 es 8000 koze lesz hangolva szerintem de most varok egy fordulatszam merore akkkor kiderulnek a dolgok
2014. ápr. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!