Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Orion-vízhőfok probléma. Mi...

Orion-vízhőfok probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem egy Oriont. Az előző tulaj azt mondta semmi baja sincs a kocsinak attól eltekintve hogy rossz a termosztátja. Így megvettem, hazafelé lestem is az óra mutatóját. Elérte a normál hőfok kezdetét, és ott is maradt, aminek örültem. Viszont nem lehetett menet közben üresbe rakni a kocsit, mert akkor azonnal lement a mutató a minimumra. Ma délelőtt egy autószerelő ismerősömtől vettem egy új termosztátot, le is lett tesztelve vízben, mielőtt be lett szerelve. De nem oldotta meg a problémát. Mi lehet a baj?
2014. ápr. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

? :D


A sebességváltót nem akartad üresbe rakni mert leesett a kijelzett "hőfok"? Az valami elektronikus bibi lesz...

2014. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kata kata ***** válasza:
Alacsony fordulaton pl. alapjáraton van töltésed? Aksi jó?
2014. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom van e elegendő töltés, de aksit azt 2 éve nem töltöttem, tehát jónak kell hogy legyen.
2014. ápr. 6. 19:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg az előző autómba jól működött, azért használom ugyanazt. De nem hinném hogy ez a baja.
2014. ápr. 9. 01:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!