Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dugómegszorulásnak mi a...

Dugómegszorulásnak mi a tünete? Ha megszorult, akkor újra kell fúrni? Dugót, gyűrűt, esetleg felső tűgörgőt kell cserélni?

Figyelt kérdés
Felújítás után(fúrás, dugó és felső tűgörgő csere, kb. 200-300 km-t mentem vele), menet közben mintha fékeződött volna a hátsó kerekem, leállt a motor. Rárúgtam párat, de nem indul, rugdosdtam pár napig, de utána már a berúgókar sem ment le. Yamaha Mint 1YU-ról van szó.
2014. ápr. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szét kell szedni és megnézni, ha valami megragad, akkor nem fordul át a főtengely
2014. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elkezdett lassulni, akkor megakart szorulni, ha megszorult volna akkor nem bírtad volna lenyomni a berúgókart. de mivel le bírtad nyomni ezért nem szorult meg, csak túlmelegedett és a megszorulás határán volt. és most nem bírod lenyomni pár nap után? de nem is indult be utána? szikra van, benzint kap?
2014. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem most volt, már lassan egy éve, csak újra kellene a gép :D. Nem utána már nem indult be, és egy idő után már a berúgókar sem ment le, szikra benzin van szerintem van(miután kiszedtem a gyertyát, azután nem ment le a berúgókar).
2014. ápr. 5. 19:22
 4/4 kata kata ***** válasza:
Szereld le a hengerfejet és a hengert,ha ez az utóbbi még nem gyógyult össze a dugóval és gyűrűkkel.Ha lent van többet fogsz látni.
2014. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!