Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Typhoon elektornikai...

Piaggio Typhoon elektornikai szakerto segiseget keresem vag ilyesmit valaki segitene surgos?

Figyelt kérdés
Nos vettem 1 piaggio typhoont es elejen egesz jo vol ez kb 1 het idotartam volt . Egy szep penteken elment tankolni a az 5 kmre levo benzin kuthoz es tankolas utan lerobbantam . Akkor at lett nezve es ilyen kis hibak (pl. Benzin csap gyors kotozovel volt rogzitve ) javitva lettek . Majd ez utan 2 napig toketelesen ment lenyomtam vele e 2 napon 60 km-t . Majd most az a hiba lepett fel hogy nincs vilagitas es a gyujtas meg szakito sem mukodik . Gyujtas kapcsolo biztos hogy jo csak a megszakitoresz problemazik es az emlitett vilagitas . Kerdesem az lenne mit kene megjavitani , vagy esetleg kicserelni ?
2014. ápr. 1. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!