Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtővíz tartályba 120km...

Hűtővíz tartályba 120km ezelőtt low szinten volt utána töltöttem low és full között volt most megint le ment low szintre lehet hogy hengerfejes az autó csöveket átnéztem nem csöpög sehol buborék nincs a tartályba ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
miért megy le a víz low szintre?
2014. márc. 31. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg csöpög valahol?
2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem! minden hol megnéztem
2014. márc. 31. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mikor hengerfejes volt a kocsi , akkor fogyott benne a víz igen :) valószínű kezd az lenni, mielőbb cseréltesd , mert csak kárt teszel így benne , főleg ha rosszabb lesz a helyzet és a víz is túlmelegszik mindig majd mint üzemi hőmérséklet :) ha most még nem teszi esetleg, én így gondolom :)
2014. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olaj a vízben? Ha nincs, akkor nem hengerfejes. Amúgy az én autóm is zabálja a hűtőfolyadékot jelenleg. A héten viszem szervizbe. Szivárog. Valószínűleg az egyik cső, vagy tömítés vagy akármi adta meg magát. Hamar kifogy nekem is. Nem 120 km alatt ugyan, de azért hamar. Amúgy nekem hirtelen jött nagyon ez a gond.
2014. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem ez úgy jött ki hogy kuplungtárcsát cseréltek és útba volt a cső leszedték a váltó miatt de viszont itthon néztem hogy nem mindet öntötték bele mert az alján volt a kiegyenlítő tartályban de lehet elbasztam mert én után öntöttem bele kb 2deci csapvizet lehet hogy ez tett neki oda nem tudom de eddig nem fogyott soha
2014. márc. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!