Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 5 ajtós Lada Niva?

Van 5 ajtós Lada Niva?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 19:31
 1/10 egySanyi ***** válasza:

Van

[link]

2014. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

1 db Nyíregyházán? Az nem sok, ellenben nagyon kevés. Külföldről ( Ukrajna, Oroszország, Lengyelország, Románia ) lehet behozatni?

2014. márc. 29. 20:58
 3/10 smitwesson ***** válasza:
azta! és van!!! megesküdtem volna, hogy ebből nem gyártottak 5ajtósat ez frankón nem photoshop?
2014. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# én is ezt hittem, ezért kérdeztem meg. Egyébként a wikipedia nem hazudik és tévedni is csak nagyon ritkán szokott.
2014. márc. 29. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


sőt....pickup is van belőle :)


[link]


sőőőőőőőőt:


[link]


ha így lenne akkor 1977-2021 (azaz 44év folyamatos gyártás) és mire a legutolsó is elrohad min 25 év. ergo a legelső példányok már 69 év körül járnának. igaz nem a magyaro. utain futók mert ide 83ban hozták be először )

2014. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen van 5 ajtós Niva [link]

Ezen kívül még, gyári nyergesvontató is, csak nem Niva: [link]

2014. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Euro 5-ös motorral (2009) óta forgalmazzák EU tagállamokban is. Belföldi piacon 1.8-as motorral gyártották csak, abból nem készült EU-ban forgalmazható változat. Csak ABS nélkül gyártják, belföldön is. Ezeket a kocsikat gyártják [link] A Samara, és a Largus kivételével mindegyik kapható EU országokban. Németországban ezeket az új, és használt 5 ajtós Nivákat kínálják [link]
2014. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.

Utolsó: tudok valamennyit oroszul, de ez a Da-net-vodka-hogy hívnak-engem ...-nak hívnak, stb-nél kimerül. Németül sose tudtam. Le tudnád fordítani / tudnál küldeni magyar vagy angol linket? Azért köszönöm, sokat segített.

2014. márc. 31. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vitkó Martin válasza:
Van persze csak terepre nem az igazi mert hosszabb mint 3 ajtós társa és könnyebben fel akad.Az meg a másik hogy 1,7 es motor sincs annyira terhelve mert a 3 ajtós egyértelműen könnyebb úgyhogy terepre inkább a hagyományos országútra viszont jó az 5 ajtós.
2014. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!