Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az 1991-es...

Mi a véleményetek az 1991-es Lexus LS 400-ról? Fenntartási költségekre kb mennyire lehet számítani? (fogyasztás, szerviz, új gumi szett (205/65 R 15), biztosítás, és ha van még valami, akkor az)

Figyelt kérdés
Most készülök autót venni, és ez iszonyatosan megtetszett. Nagyon szeretem ezt a stílust, mint ez az autó. A jármű '91-es, amerikai modell, 4 literes V8-as benzines morog a motortérben. Gyönyörű bőr belső, automata váltó, a külseje karc- és rohadásmentes, nem volt újrafényezve és törve sem. Az ára 1 millió Ft.

#autó #Lexus #LS 400 #lexus ls400
2014. márc. 26. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Faxa gépek. Csak ha beüt a krach, akkor nagyon zsebbe nyúlós móka lesz, erre nem árt felkészülni.
2014. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod tankolni ( 12-20 liter között kajál ) akkor hajrá, meg persze nem árt imádkozni, hogy ne legyen semmi baja, mert ha valami gond lesz, akkor hiába régi kocsi, nem olyan mint a régi Mercik, hogy kismillió szaladgál és kilószámra mérik a cserealkatrészt...
2014. márc. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VarMa ***** válasza:
100%

szerintem egy ilyen autonal a fogyasztas az egyik fo koltseg, a masik pedig az alkatresz.

Alkatresz beszerzese szerintem nem egyszeru Magyarorszagon es ahhoz kepest, hogy nem egy fiatal auto nem is olcso...

De ha van esetleg neked vagy valamilyen ismerosodnek ebay hozzaferese erdemes ott korul nezni alkatresz ugyben mert lenyeges olcsobb onnan vasarolni mint egy autosboltba (nagyon durva arressel dolgoznak plane ilyen tipusoknal) illetve erdemes a rockauto.com-on is nezelodni...

2014. márc. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából a fogyasztás az nem zavar, inkább az alkatrészek, adók, biztosítás ami érdekel, hogy kb mennyit húznak be évente ezért a kocsiért, mert nem gyenge gép és ugye azért még többet kell perkálni (hál' istennek a luxusadót eltörölték).
2014. márc. 27. 07:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Illetve saját tapasztalatot/véleményt is szívesen fogadok, azokból sokat megtudhat az ember :).
2014. márc. 27. 07:56
 6/12 anonim ***** válasza:

A teljesítményadó az nem vészes. Én a majd 10 évvel fiatalabb erősebb kocsimra fizetek 3x 000-ret. A biztosításom negyedévente 8000 körül van baleseti adóval.


Az alkatrészekkel sem leszel gondba, mindent kapni a boltba, de mivel ez errefelé elég ritka autó, a bontottak gyakorlatilag felejtősek.

2014. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocsi, de 3x hány ezret fizetsz? Lemaradt a szám :D
2014. márc. 27. 16:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah mert nem emlékszem pontosan, 36-38 körül, azért írtam X-et :P
2014. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdeznem, az milyen típus? Jól szét akarok nézni, mielőtt végleg dűlőre jutok :D
2014. márc. 28. 09:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy Volvo S80, de mint írtam egy 10-essel fiatalabb :)
2014. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!