Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zselés aksit tölthetem ezzel?

Zselés aksit tölthetem ezzel?

Figyelt kérdés

A töltőmhöz kapott papíron az áll ,hogy zárt rendszerű, ólom-savas akkumulátorok töltésére jó.


Az én aksim Gondozásmentes zselés aksi de elvileg ezek is savasak.

Mit jelent az hogy zárt rendszerű?


2014. márc. 25. 18:56
 1/1 dirtboy ***** válasza:

a zárt azt jelenti hogy nem tudsz bele nézni,a simában ugyebár ott vannak a kupakok amiket kilehet tekerni,sőt töltésnél ki is kell.

a zártaknál is szokott lenni kupak de ott le vannak takarva,azt nem bonthatod meg.

ezeket nem szabad 14,4Voltnál nagyobb feszültség fölé vinni mert károsodik és szét is mehet mert nem tud távozni a gáz.


én a helyedben mikroprocesszoros töltővel tölteném /néha lidliben van 5500ft körül/ vagy ha van hozzáértő ismerősöd akkor össze dobhat neked egy olyan töltőt ami tud csepptöltést is és a feszkót sem engedi 14,4 fölé.

2014. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!