Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200 ezerért jó választás a...

200 ezerért jó választás a Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Érdekelnének vélemények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban, még az Opel autókban gondolkodtam. Ennyiért jó választás lenne? Vagy inkább valami mást kéne néznem?
2014. márc. 25. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
200.000 ért közepes minőségű kerékpárt kapsz, ami nem hullik egy év alatt atomjaira. Autóból pedig egy bontószökevényt. Kidobott pénz.
2014. ápr. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, 5 éve 180 ezerért vettem a kocsimat, azóta csak tankolni kellett bele, semmi baja. Csak meg kell nézni, mit veszel.
2014. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
+1 az utolsónak
2014. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó 2-nek. Szép álmokat Csipke-Rózsikák. Én most cserélem újr a 9 éves verdám mert már keheskedik 260.000 kilométernél. Max 1 misit remélek érte. Ennek az ötödéért amit adnak eaz vagy egy megbízható kerékpár vagy egy 20 as éveit taposó bontószökevény 2 pár kerék.
2014. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Arról én nem tehetek, hogy nem tudsz jó állapotú kocsit venni.
2014. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hu de nagy arca van az utolsó előtti 56 %-os válaszadónak :D

Gratulálok mindenki nevében ügyes vagy vegyél új autót csak ne hencegj már vele és ne nézd le a másikat aki örűl egy 20 éves autónak is.

Mielőtt leszólnál az én autóm is nemrég töltötte be az 1 évet,de attól még nem nézek le másokat mert csak 2-300.000 ft-os autóra tellik nekik.

Ugyanis alig 2 éve még én is egy 19 éves xarral jártam (ahogy te mondanád)és még mindig azt használnám,ha nem arra kéne az autó amire most használom.

Ja és képzeld az a xar már 21 éves családban maradt és még mindig megy!

Attól meg ha elromlik valami rajta azt meglehet javíttatni, sőt a rozsda se nagy ügy azt is ki lehet javítani a kasztnin.

És lehet hogy az aki 200.000-es xatr vet még 200.000-ból jó állapotba hozza apránként a járgányt ,te meg még 10 év múlva is a banknak fogod törleszteni a lízinget ameddig bírod,utána vissza adod az autót.És a 20 as éveit taposó bontószökevény 2 pár keréken tulajdonosa meg jót nevet majd rajtad ,hogy a bank lefoglalta az autódat és az érték vesztési különbözetet meg ugyan úgy nyögöd még mindig.Így se autód se pénzed csak hiteled.

Na melyik is a jobb?

2014. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Még valami azt meg egyenesen elfelejtheted hogy az új autót nem kellesz szervizelni ugyanis ha még el sem romlik ,de a garancia alatt köteles vagy vinni a kötelező szervizekre amit hozzá teszem a legtöbb esetben nincs ingyen!

vagyis annyiba kerül kb egy kötelező szerviz mint pl egy 20 éves suzukiba egy komplett motor!

2014. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!