Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort vegyem meg?

Melyik motort vegyem meg?

Figyelt kérdés

derbi senda:

[link]

vagy yamaha dt:

[link]

papíron max 50es lehet csak mert B-s jogsim van .

mind 2 mociról olvastam sokat jót és rosszat is de főleg jót. A derbiről mondták inkább,hogy nem olyan jó igaz legtöbb csak azért mondta ezt mert nem annyira híres márka és nem ismeri.... -.- szeretem az ilyeneket. AKINEK VOLT MÁR TAPASZTALATA MIND2 MOTORHOZ olyan írjon elsősorban létszi,de azért a többi véleményre is kíváncsi vagyok.


2014. márc. 24. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem egyértelműen a derbi. Évjáratbn is odaveri, bár motoroknál ez elhanyagolható. Jó emberismerő vagyok írás alapján is. Elég őszintének tűnik a motorról való leírása.
2014. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen nekem is a derbi tetszik jobban csak mondom sokan írnak sok félét lehet baromságot és eléggé megzavart,hogy melyiket is vegyem. Mellesleg a derbissel még leveleztem is pár infóval kapcsolatban és ott is nagyon jó fej volt és azonnal válaszolt.
2014. márc. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!