Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erröl?...

Phoenix25 kérdése:

Mi a véleményetek erröl? Többi lent!

Figyelt kérdés
fekete felnimhez piros fékeket szeretnék elsönek ugy gondoltam lefestem öket utána megláttam ezt [link] és meg tetszett csak nem tudom milyen valaki aki már elöbe latta vagy volt neki elmondhatná véleményét!

2014. márc. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Száni? :D
2014. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most magyarul :)
2014. márc. 24. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szánalmas.


Ez kb olyan szintű "tuning", mint a quattro embléma egy elöl kaparós autón.


Ha közelebbről megnézik ezt akkor röhögve fognak elsétálni...

Ha nagy féket akarsz, akkor rakj rá azt, ne holmi műanyag imitációkkal próbálkozz.


De elmondom neked hogy egy nagyjából normális méretű fék esetén bőven elég ha szépen le van galvanizálva a nyereg, és nem egy rozsdagombóc figyel bentről. Plusz ehhez még olyan tárcsák amiken van rozsda elleni bevonat, hogy ha a felni mögé néznek ne lássanak csúnya dolgokat.

Ha értelmes formája van a féknyeregnek, akkor lehet festeni racing-pirosra, előfordul hogy még jól is néz ki vele, és legalább nem átb/szás.


Dobféket viszont semmi esetre se fess pirosra :D

2014. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!